Data Science dla Biznesu

• Zastosowanie Data Science w firmach – w jaki sposób osiągane są realne korzyści – cross selling / up selling, segmentacja klientów, churn, scoring behawioralny, windykacja, predykcja awarii, silniki rekomendacji i wiecej
  • Jak w praktyce oceniać i weryfikować modele Data Science
  • Wizualizacja wyników oraz modeli
  • Praktyczne, naturalne, biznesowe narzędzia do zastosowania w każdej firmie
  • Biznesowe spojrzenie na modele Data Science – drzewa decyzyjne, regresja i inne
  • Jak instytucję manipulują wykresami i danymi
  • Use cases – przykłady przeprowadzania analizy od początku do końca
  • Do it your self – analiza Data Science do samodzielnego wykonania z wykorzystaniem dostępnych dla każdego narzędzi
  • Najważniejszy jest otwarty umysł oraz komputer na którym będzie można przeprowadzić zadania
  • Nie jest wymagana matematyka czy też kierunki studiów z nią związane
  • Nie ma potrzeby programowania
  • Każde doświadczenie w pracy w firmach, będzie przydatne

Katarzyna Bobińska-Fries, Ericsson Global

Ekspert ds podnoszenia efektywności organizacji przy użyciu Data Science oraz Automatyzacji Procesów Biznesowych. Doświadczenie zdobył poprzez pracę z ponad 20 międzynarodowymi organizacjami oraz stanowiska takie jak Global Head of Automation & Analytics w firmie Ericsson. Jest również autorem ponad 100 artykułów na ten temat w najpopularniejszym polskim serwisie o tej tematyce.
Adam SzummerAI Engineer and Team Leader
Ekspert ds tworzenia zautomatyzowanych zespołów i podnoszenia wydajności operacyjnej firmy. Certyfikowany w SCRUM i ITIL. Pracował z praktycznie każdym dostępnym narzędziem do automatyzacji ( UIPath, Nice Systems, Workfusion, Blueprism oraz Python). Dostarczał rozwiązania automatyzujące w ponad 30 krajach na 4 kontynentach. Prowadzi szkolenia z praktycznego wykorzystania automatyzacji w Biznesie, bierzę udział w konferencjach branżowych jako speaker i chętnie dzieli się wiedzą i współtworzy portal Analityk.edu.pl

Materiały video

PLN399za osobę