Nasi specjaliści

Ekspert ds podnoszenia efektywności organizacji przy użyciu Data Science oraz Automatyzacji Procesów Biznesowych. Doświadczenie zdobył poprzez pracę z ponad 20 międzynarodowymi organizacjami oraz na stanowiskach takich jak Global Head of Automation & Analytics w firmie Ericsson. Jest również autorem ponad 100 artykułów na ten temat w najpopularniejszym polskim serwisie o tej tematyce. Pasjonat nowych technologii i ich praktycznego wykorzystania na co dzień w biznesie i życiu.
Adam SzummerAutomation and Computer Vision
Ekspert ds tworzenia zautomatyzowanych zespołów i podnoszenia wydajności operacyjnej firmy. Certyfikowany w SCRUM i ITIL. Pracował z praktycznie każdym dostępnym narzędziem do automatyzacji ( UIPath, Nice Systems, Workfusion, Blueprism oraz Python). Dostarczał rozwiązania automatyzujące w ponad 30 krajach na 4 kontynentach. Prowadzi szkolenia z praktycznego wykorzystania automatyzacji w Biznesie, bierze udział w konferencjach branżowych.

Co mówią inni

Python nie ma dla Nich tajemnic! Ciekawe zajęcia poprowadzone w nieszblonowy sposób to znakomity przepis na zainteresowanie uczestników tematem. Dla mnie spotkanie poprowadzone przez Emila Kamińskiego i Adama Szummera były jednymi z najciekawszych podczas studiów podyplomowych Automatyzacja procesów biznesowych na Akademii Leona Koźmińskiego. Dziękuję!

Edyta Konarzewska-Skubis, PKO Ubezpieczenia

Zajęcia prowadzone przez Adama i Emila otwierają jeszcze bardziej oczy na temat automatyzacji. Pokazują, że tak naprawdę wystarczy mieć zdrowe podejście i chęci by zacząć automatyzować. Nie trzeba nawet inwestować, przynajmniej na początku, gdy trzeba najpierw szybko wygenerować i pokazać wartość. I tu zainspiruje was Adam i Emil. Pokażą wam jak można wykorzystać Pythona i jego biblioteki by automatyzować procesy biznesowe, jak raportować, a do tego jak zarządzać zautomatyzowanymi procesami dzięki chmurze. Serdecznie polecam.

Katarzyna Bobińska-Fries, Ericsson

Interesujące szkolenie, które wyszło nawet poza spodziewaną przeze mnie tematykę porównywania Pythona do narzędzi RPA. Python a Power BI, Google Cloud Platform, Web Service Development, (Web Scraping też ale to akurat było spodziewane :)), Data Science. Do tego jeszcze zahaczenie o Raspberry – wiem, że kilka osób się wkręciło! Można przeszkadzać i się nie obrażają! Ogólnie spotkanie zaplanowane tak by coś pokazać ale i pobudzić do zadawania pytań. Polecam.

Marek Korzeniewski, Technology leader in media

Dołącz do nas i  społeczności na SLACKu

Dołącz do kanału na SLACKu, napisz nad czym teraz pracujesz, czego próbujesz się nauczyć. Zacznij dyskusję i nauczmy się czegoś razem!

Dołącz jako autor

Udostępnij swoje koncepcje, pomysły, napisz o swoim projekcie. Zacznij dzielić się wiedzą i zabłyśnij w społeczności.