Co mówią inni

Python nie ma dla Nich tajemnic! Ciekawe zajęcia poprowadzone w nieszblonowy sposób to znakomity przepis na zainteresowanie uczestników tematem. Dla mnie spotkanie poprowadzone przez Emila Kamińskiego i Adama Szummera były jednymi z najciekawszych podczas studiów podyplomowych Automatyzacja procesów biznesowych na Akademii Leona Koźmińskiego. Dziękuję!

Edyta Konarzewska-Skubis, PKO Ubezpieczenia

Zajęcia prowadzone przez Adama i Emila otwierają jeszcze bardziej oczy na temat automatyzacji. Pokazują, że tak naprawdę wystarczy mieć zdrowe podejście i chęci by zacząć automatyzować. Nie trzeba nawet inwestować, przynajmniej na początku, gdy trzeba najpierw szybko wygenerować i pokazać wartość. I tu zainspiruje was Adam i Emil. Pokażą wam jak można wykorzystać Pythona i jego biblioteki by automatyzować procesy biznesowe, jak raportować, a do tego jak zarządzać zautomatyzowanymi procesami dzięki chmurze. Serdecznie polecam.

Dziękuje za świetne szkolenie. Prowadzący poruszył szeroką gamę zagadnień i oraz ich praktycznych zastosowań. Prezentację były łatwe do przyswojenia, materiały były w punkt, a dodatkowo było dużo możliwości na zadawanie pytań i rozmowę o przykładach z mojej codziennej pracy.

Katarzyna Bobińska-Fries, Ericsson

Interesujące szkolenie, które wyszło nawet poza spodziewaną przeze mnie tematykę porównywania Pythona do narzędzi RPA. Python a Power BI, Google Cloud Platform, Web Service Development, (Web Scraping też ale to akurat było spodziewane :)), Data Science. Do tego jeszcze zahaczenie o Raspberry – wiem, że kilka osób się wkręciło! Można przeszkadzać i się nie obrażają! Ogólnie spotkanie zaplanowane tak by coś pokazać ale i pobudzić do zadawania pytań. Polecam.

Marek Korzeniewski, Technology leader in media

Wiedzę ze szkolenia prowadzącego przez Adama wykorzystuję na co dzień w praktyce zawodowej. Samo szkolenie wymagało aktywnego uczestnictwa, a materiał dopasowany był do naszych potrzeb. Materiały ze szkolenia są teraz bazą do rozwiązywania zadań w obszarze zawodowym i dają solidną bazę do doskonalenia nabytej wiedzy.

Olugboyega Obayemi, Ericsson Africa

Wielowymiarowe szkolenie oparte o praktyczne doświadczenie eksperckie było dla mnie niezwykle wartościowym rozwiązaniem. Prowadzący przekazali wiedzę w sposób klarowny oraz pokazali jakie podjąć kolejne kroki już po warsztatach. Dodatkowo ćwiczenia wymagały od uczestników aktywnej współpracy i wspólnego zrozumienia tematu.

Dołącz do nas i  społeczności na SLACKu

Dołącz do kanału na SLACKu, napisz nad czym teraz pracujesz, czego próbujesz się nauczyć. Zacznij dyskusję i nauczmy się czegoś razem!

Dołącz jako autor

Udostępnij swoje koncepcje, pomysły, napisz o swoim projekcie. Zacznij dzielić się wiedzą i zabłyśnij w społeczności.

Facebook Comments