Python dla Biznesu

Zapraszamy wszystkich na kurs zastosowania python w codziennych realiach biznesowych przez osoby z każdym typem doświadczeń. Zaczynamy od podstaw a potem przechodzimy do rzeczywistych problemów biznesowych takich jak automatyzacja procesu, analiza danych, wizualizacja i wiele wiele innych.

Python is a new english

Emil Kamiński
Emil KamińskiData Scientist and Automation Manager
Ekspert ds podnoszenia efektywności organizacji przy użyciu Data Science oraz Automatyzacji Procesów Biznesowych. Doświadczenie zdobył poprzez pracę z ponad 20 międzynarodowymi organizacjami oraz stanowiska takie jak Global Head of Automation & Analytics w firmie Ericsson. Jest również autorem ponad 100 artykułów na ten temat w najpopularniejszym polskim serwisie o tej tematyce.
Adam Szummer
Adam SzummerAutomation Engineer
Ekspert ds tworzenia zautomatyzowanych zespołów i podnoszenia wydajności operacyjnej firmy. Certyfikowany w SCRUM i ITIL. Pracował z praktycznie każdym dostępnym narzędziem do automatyzacji ( UIPath, Nice Systems, Workfusion, Blueprism oraz Python). Dostarczał rozwiązania automatyzujące w ponad 30 krajach na 4 kontynentach. Prowadzi szkolenia z praktycznego wykorzystania automatyzacji w Biznesie, bierzę udział w konferencjach branżowych jako speaker i chętnie dzieli się wiedzą i współtworzy portal Analityk.edu.pl

Dlaczego z nami ?

Co będziesz w stanie zrobić samemu  ?

Zakres i Wymagania

 • Python 360 – Przedstawienie eco systemy języka Python, możliwości oraz podstaw programowania. Prezentacja efektywnego środowiska pracy do nauki oraz korzystania z dostępnych bibliotek
 • Wstęp do analizy danych – Demonstracja możliwości analitycznych. Podstawowe operacje na plikach oraz zbiorach danych.
 • Analiza danych – Rozwinięcie wiedzy z zakresu analizy danych. W tym najważniejszych bibliotek takich jak Pandas oraz Numpy.
 • Wizualizacja – Szybkie przygotowanie atrakcyjnych wykresów w Pythonie z wykorzystaniem takich bibliotek jak Seaborn.
 • Wstęp do automatyzacji – Demonstracja dodatkowych bibliotek umożliwiających automatyzację codziennych zadań. W tym praca na plikach, web scraping symulacja
 • Python  co dalej – Dobre praktyki programowania w Python oraz dalsze kroki, aby poszerzać wiedzę i umiejętności
 • Najważniejszy jest otwarty umysł oraz komputer na którym będzie można przeprowadzić zadania
 • Nie jest wymagana matematyka czy też kierunki studiów z nią związane
 • Nie ma potrzeby programowania
 • Każde doświadczenie w pracy w firmach, będzie przydatne

Opinie po współpracy

Python nie ma dla Nich tajemnic! Ciekawe zajęcia poprowadzone w nieszblonowy sposób to znakomity przepis na zainteresowanie uczestników tematem. Dla mnie spotkanie poprowadzone przez Emila Kamińskiego i Adama Szummera były jednymi z najciekawszych podczas studiów podyplomowych Automatyzacja procesów biznesowych na Akademii Leona Koźmińskiego. Dziękuję!

Edyta Konarzewska-Skubis, PKO Ubezpieczenia

Zajęcia prowadzone przez Adama i Emila otwierają jeszcze bardziej oczy na temat automatyzacji. Pokazują, że tak naprawdę wystarczy mieć zdrowe podejście i chęci by zacząć automatyzować. Nie trzeba nawet inwestować, przynajmniej na początku, gdy trzeba najpierw szybko wygenerować i pokazać wartość. I tu zainspiruje was Adam i Emil. Pokażą wam jak można wykorzystać Pythona i jego biblioteki by automatyzować procesy biznesowe, jak raportować, a do tego jak zarządzać zautomatyzowanymi procesami dzięki chmurze. Serdecznie polecam.

Mateusz Kuroczycki, Process Improvement & Automation Expert

Interesujące szkolenie, które wyszło nawet poza spodziewaną przeze mnie tematykę porównywania Pythona do narzędzi RPA. Python a Power BI, Google Cloud Platform, Web Service Development, (Web Scraping też ale to akurat było spodziewane :)), Data Science. Do tego jeszcze zahaczenie o Raspberry – wiem, że kilka osób się wkręciło! Można przeszkadzać i się nie obrażają! Ogólnie spotkanie zaplanowane tak by coś pokazać ale i pobudzić do zadawania pytań. Polecam.

Marek Korzeniewski, Technology leader in media

Dziękuje za świetne szkolenie. Prowadzący poruszył szeroką gamę zagadnień i oraz ich praktycznych zastosowań. Prezentację były łatwe do przyswojenia, materiały były w punkt, a dodatkowo było dużo możliwości na zadawanie pytań i rozmowę o przykładach z mojej codziennej pracy.

Katarzyna Bobińska-Fries, Ericsson Global

Wielowymiarowe szkolenie oparte o praktyczne doświadczenie eksperckie było dla mnie niezwykle wartościowym rozwiązaniem. Prowadzący przekazali wiedzę w sposób klarowny oraz pokazali jakie podjąć kolejne kroki już po warsztatach. Dodatkowo ćwiczenia wymagały od uczestników aktywnej współpracy i wspólnego zrozumienia tematu.

Wiedzę ze szkolenia prowadzącego przez Adama wykorzystuję na co dzień w praktyce zawodowej. Samo szkolenie wymagało aktywnego uczestnictwa, a materiał dopasowany był do naszych potrzeb. Materiały ze szkolenia są teraz bazą do rozwiązywania zadań w obszarze zawodowym i dają solidną bazę do doskonalenia nabytej wiedzy.

Olugboyega Obayemi, Ericsson Africa

Co możemy razem zrobić?

Materiały video

PLN399za osobę
 • 40+ video tutoriali
 • praktyczne ćwiczenia do samodzielnego wykonania
 • rozwiązania zadań

Live On-line

PLN799za osobę
 • 4 x 2h sesje on-line live w miesiącu
 • praktyczne ćwiczenia do samodzielnego rozwiązania
 • wspólne rozwiązywanie i tłumaczenie zadań

Stacjonarne + dostęp do kursu

PLN1399za osobę za dzień
 • 2 x 8h materiału w sali
 • praktyczne ćwiczenia
 • wspólne rozwiązywanie i konsultacje

Przykład materiału i prowadzonych zajęć live

Zapytaj

Wyślij maila z pytaniem

bądź przez formularz poniżej

kontakt@analityk.edu.pl

bądź przez formularz poniżej

Napisz do nas

  Facebook Comments