Python dla Biznesu

Warszawa

Zapraszamy wszystkich na kurs zastosowania python w codziennych realiach biznesowych. Zaczynamy od podstaw, a potem przechodzimy do rzeczywistych problemów biznesowych, takich jak automatyzacja procesu, analiza danych, wizualizacja i wiele wiele innych.

Python is a new English

Ekspert ds podnoszenia efektywności organizacji przy użyciu Data Science oraz Automatyzacji Procesów Biznesowych. Doświadczenie zdobył poprzez pracę z ponad 20 międzynarodowymi organizacjami oraz stanowiska takie jak Global Head of Automation & Analytics w firmie Ericsson. Jest również autorem ponad 100 artykułów na ten temat w najpopularniejszym polskim serwisie o tej tematyce.
Adam SzummerAutomation Engineer
Ekspert ds tworzenia zautomatyzowanych zespołów i podnoszenia wydajności operacyjnej firmy. Certyfikowany w SCRUM i ITIL. Pracował z praktycznie każdym dostępnym narzędziem do automatyzacji ( UIPath, Nice Systems, Workfusion, Blueprism oraz Python). Dostarczał rozwiązania automatyzujące w ponad 30 krajach na 4 kontynentach. Prowadzi szkolenia z praktycznego wykorzystania automatyzacji w Biznesie, bierzę udział w konferencjach branżowych jako speaker i chętnie dzieli się wiedzą i współtworzy portal Analityk.edu.pl

Dlaczego z nami ?

Co będziesz w stanie zrobić samemu  ?

Zakres i Wymagania

• Python 360 – Przedstawienie eco systemy języka Python, możliwości oraz podstaw programowania. Prezentacja efektywnego środowiska pracy do nauki oraz korzystania z dostępnych bibliotek
  • Wstęp do analizy danych – Demonstracja możliwości analitycznych. Podstawowe operacje na plikach oraz zbiorach danych.
  • Analiza danych – Rozwinięcie wiedzy z zakresu analizy danych. W tym najważniejszych bibliotek takich jak Pandas oraz Numpy.
  • Wizualizacja – Szybkie przygotowanie atrakcyjnych wykresów w Pythonie z wykorzystaniem takich bibliotek jak Seaborn.
  • Wstęp do automatyzacji – Demonstracja dodatkowych bibliotek umożliwiających automatyzację codziennych zadań. W tym praca na plikach, web scraping symulacja
  • Python  co dalej – Dobre praktyki programowania w Python oraz dalsze kroki, aby poszerzać wiedzę i umiejętności
  • Najważniejszy jest otwarty umysł oraz komputer na którym będzie można przeprowadzić zadania
  • Nie jest wymagana matematyka czy też kierunki studiów z nią związane
  • Nie ma potrzeby programowania
  • Każde doświadczenie w pracy w firmach, będzie przydatne

Opinie o szkoleniu Python w Warszawie

Python nie ma dla Nich tajemnic! Ciekawe zajęcia poprowadzone w nieszblonowy sposób to znakomity przepis na zainteresowanie uczestników tematem. Dla mnie spotkanie poprowadzone przez Emila Kamińskiego i Adama Szummera były jednymi z najciekawszych podczas studiów podyplomowych Automatyzacja procesów biznesowych na Akademii Leona Koźmińskiego. Dziękuję!

Edyta Konarzewska-Skubis, PKO Ubezpieczenia

Zajęcia prowadzone przez Adama i Emila otwierają jeszcze bardziej oczy na temat automatyzacji. Pokazują, że tak naprawdę wystarczy mieć zdrowe podejście i chęci by zacząć automatyzować. Nie trzeba nawet inwestować, przynajmniej na początku, gdy trzeba najpierw szybko wygenerować i pokazać wartość. I tu zainspiruje was Adam i Emil. Pokażą wam jak można wykorzystać Pythona i jego biblioteki by automatyzować procesy biznesowe, jak raportować, a do tego jak zarządzać zautomatyzowanymi procesami dzięki chmurze. Serdecznie polecam.

Mateusz Kuroczycki, Process Improvement & Automation Expert

Interesujące szkolenie, które wyszło nawet poza spodziewaną przeze mnie tematykę porównywania Pythona do narzędzi RPA. Python a Power BI, Google Cloud Platform, Web Service Development, (Web Scraping też ale to akurat było spodziewane :)), Data Science. Do tego jeszcze zahaczenie o Raspberry – wiem, że kilka osób się wkręciło! Można przeszkadzać i się nie obrażają! Ogólnie spotkanie zaplanowane tak by coś pokazać ale i pobudzić do zadawania pytań. Polecam.

Marek Korzeniewski, Technology leader in media

Katarzyna Bobińska-Fries, Ericsson Global

Przykład materiału i prowadzonych zajęć live

Stacjonarne + dostęp do kursu on-line (10+h)